Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Suzn Huang Ms. Suzn Huang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Dongguan Formal Precision Metal Parts Co,. Ltd

За нас

Формалниот метал Донг Гуан беше поставен во 2009 год. Ние сме сеопфатна компанија која може да продуцира дизајн на метални делови, давање решенија, дизајнирање алатки и правење, обработка на леење на алуминиум и цинк, лизгање на алуминиум, формулирање и печат на метални плочи, обработка и мелење на метални делови, ЦНЦ од нас Уште повеќе, ние исто така им помогнавме на нашите клиенти да изворат и за други средства обработени метални делови како што се: Делови за лиење кастинг, мијалник за скејтирана топлина, делови за леење восочен восок, ладни фалсификувани делови, делови за предење и др. Ние сакаме да поставиме комплетен ланец за индустриско решение за метал делови извори. Ова е, исто така, зошто ние секогаш растеме толку брзо. Досега, инвестиравме вкупно 5 произведувања, со вкупна површина на работилницата 55.000 квадратни метри, вработени е 650. Со годишен обем на продажба 80 милиони милиони.

  • Employees

    501~1000

  • Основана е година

    2009

  • Capital

    10000000RMB

Топла производи

  • Држач за метални лимови

Испрати Испраќам барање

Your message must be between 20-8000 characters

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање