Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Suzn Huang Ms. Suzn Huang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Dongguan Formal Precision Metal Parts Co,. Ltd

Rreth nesh

Metal Formali DongGuan u ngrit në Viti 2009. E vendosur në qytetin Wanjiang, Qyteti Dongguan. Ne jemi një kompani Gjithëpërfshirëse e cila mund të prodhojë Dizajnimin e Pjesëve Metalike, Sigurimin e Zgjidhjes, Dizajnimin dhe përpunimin e përpunimit të aluminit, përpunimin e aluminit dhe derdhurin e zinkut, nxjerrjen e aluminit, formimin dhe stampimin e fletës metalike, kthimin e CNC & mulliri etj. Shumica e produkteve metalike mund të trajtohen me lehtësi nga ne. Për më tepër, ne gjithashtu kemi ndihmuar klientët tanë të burojnë për mjete të tjera pjesë metalike të përpunuara si: Pjesë Kallëp Lëmimi, Mbytet e Skive të Nxehtësisë, Pjesët e Humbura të Dyllit të Humbur, Pjesët e Falsifikuara të Ftohta, Pjesët e tjerrjes etj. Ne nënkuptojmë krijimin e një Zinxhiri të plotë Industriale për Zgjidhjen e Metalit pjesë ndihmuese. Kjo është edhe arsyeja pse ne po rritemi gjithmonë kaq shpejt. Deri më tani, ne kemi investuar gjithsej 5 prodhime, me sipërfaqe të përgjithshme të punëtorive 55,000 metra katrorë, të punësuarit është 650. Me vëllim vjetor të shitjeve 80 Miliona USD.

  • Employees

    501~1000

  • Viti i themeluar

    2009

  • Capital

    10000000RMB

Produktet e nxehta

  • Kllapa metali

Dërgo Kërkesë

Your message must be between 20-8000 characters

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim